Pain první díl

22. december 2017 at 14:04 | Shadow |  Pain

Stála na své oblíbené skále a hleděla dolů. Do hlubin pod ní. Opět přemýšlela, že skočí, ale i přes tu ukrutnou bolest na její hrudi nakonec neskočila. Ne ještě ne... Měla hrůzu z výšek. Ale i tak se do výšek škrábala. I když z výšek měla závratě. Ale i tak milovala ty výhledy ze skal do krajiny. Byla jak psychicky tak fyzicky nemocná. Její láska je mrtvá a více lidí je už po smrti. Její láska spáchala sebevraždu. A ona tuto strátu nebyla schopna přejít. Moc ho milovala. Láska na první pohled. Ano tehdy se to stalo zamilovala se do něj. On byl přesně dle jejích představ. A jeho smrt ji tuze zasáhla. Nemohla tu bplest vydržet. Slzy se ji drali do očí. I když je po smrti tak ji chránil. Hodněkrát se pokoušela zabít za celý její život. Nenáviděla svůj život. Vytáhla zapalovač ze své kapsy a bolestí se sesunula k zemi. Podlomili se ji nohy. Se slzami v očích se začala pálit zapalovačem do zmrzlých rukou. Blížila se temná noc a slunce na obzoru zapadalo. Slzy smáčeli jeho fotografii kterou svírala v ruce. Tuze ho milovala a tak moc chtěla odejít za ním, ale něco ji říkalo, že její láska žije. Byla silné medium takže uměla komunikovat jak s mrtvými tak i jinými bytostmi. A taky byla astrální cestovatel a uměla i astrální projekci. Tak trochu není tak úplně člověk a snad nikdy nebyla jen se už hodněkrát reinkarnovala...

Byla moc osamělá a smutná, ale kupodivu se ji povedlo najít si pár opravdovych přátel, pro které se snaží bojovat i přes to, že by si tolik přála být mrtvá, ale nechce jim ublížit. Snad poprvé za její život má i pravé kamarády co ji podporují a snaží se aby byla šťastná a moc je mrzí když vidí jak moc trpí. Avšak její nejlepší kamarádka ví, že kdyby zemřemla tak by konečně tolik netrpěla. Deprimuje ji, že se ostatní kvůli ni trápí a snaží se tu bolest kvůli nim ukrývat, ale oni to na ni i tak poznají. Oči jsou brána do duše. Něco na tom je. Snaží se tu pro ně zůstat a nezabít se i když tu bolest už nedává. Ta propast nemá totiž dno takže padá jen níže a níže. Tak moc trpí. Slzy tečou jako hrachy po jejích tvářích. Věří a cítí, že její láska je na živu a taky pro to hodně zvažuje jestli se opravdu má zabít či ne. Buď dočista zešílela a to, že žije cítí jen proto, že si to tolik přeje či je hošánek opravdu naživu a hraje si jen na mrtvého brouka. I když s ním v životě nepromluvila jediné slovo tak ho dobře i tak zná. Sice ne tolik jako jeho kamarádi, ale přes astrál ho zná tak jako ty co ho zažili když " žil" ? Ano toť velká otázka. Je opravdu mrtvý či je naživu? Tato myšlenka a otázka ji nedá spát.

Ano nedá ji tato myšlenka pokoj. Vůbec neví co má dělat. Občas ji chodí do snů když spí. To je už jedinè kdy může na chvilku být s ním. Ano moc ho miluje. Nedokáže bez něj žít, ale překazil ji od jeho smrti několik sebevražd. Bůh ví co s ním je. Jestli je vážně mrtvý či žije. Ale cítí, že je naživu a to ji dává malou naději, že možná bude mít příležitost ho oslovit, ale to ho musí nejprve najít, že? Tuší kde je. Ví kde je. Bude ho hledat na vlastní pěst i kdyby ji to mělo stát ten posraný blbý život. Musí svou lásku najít. Prostě ho musí najít a je jedno kde. Bude ho hledat. Sama za sebe. Na ostatní v tomto sere. Bude ho hledat a je ji jedno kde. Cítí kde je. Kde se její láska nachází. Pojede na to místo ho hledat. Láska silnější než smrt? Ano byl a je její strážný anděl. Chodil za ni astrálním tělem. A už ho zase cítí kolem sebe. Ne nehráblo ji. Prostě ví že žije?
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement