Red Rose kapitola první

21. december 2017 at 13:12 | Shadow |  Red Rose

Lili byla dvacetijeda letá temná dívka, která milovala ženy. Byla jak psychicky tak i fyzicky nemocná. Měla nemoci na, které mohla i zemřít. Ano je to tak. Měla nejlepší kamarádku Coraline Wolfovou. Coraline byla jako její sestra. Milovali se jako sestry na život a na smrt. Obě milovali gothic styl. Lili se cítila více jako muž a taky tak vypadala. Avšak občas chodila i v šatech. Lili milovala černou s rudou a bílou. To byli její barvy. Coraline byla vlkodlak lugaru a Lili upíří démon a princezna. Avšak jejich pravé podoby lidské oko nespatřilo. Lili patřila do klanu Rudé Růže a Coraline měla svou smečku kde byla alfou a její přítel Emone byl ve smečce betou pravou rukou Coraline. Lili byla dcerou a sestrou královny upírů Kain. Ano Kain je královna upírů a Lili je zrozena z její krve. Ona jediná má v sobě krev královny. Po staletí po nich jdou lovci, ale neuvědomují si, že když zničí lidskou schránku tak je nezabijí protože si vytvoří novou schránku.

Ano lovci je zatím ani jednou nedostali a to jich po nich jde mnoho. Lili byla jednu dobu zamilovaná do Kain, ale Kain ji zlomila srdce. Teď Lili miluje Miriam. Tož Miriam je mladá sedmnáctiletá gothic princezna. Miriam úplně zblbla Lili. Lili ji miluje více než cokoliv. Je do ni úplný blázen. Zrovna se blíží Vánoce a Lili pro Miriam má dárky co se Miriam líbili a ještě ji shání další. Lili úplně hráblo. Všichni čtyři jsou gothic. Až na Emona. Ten je obyčejný vlk, ale pro Coraline život a celý svět. Coraline Emona milovala více než svůj život. On byl to pro co bojovala. Její důvod žít. Avšak i Coraline jako Lili má za sebou pár pokusů o sebevraždu, ale když potkala Emona tak se něco změnilo a ona začala konečně žít naplno a i její deprese se zmenšili.

Lili chtěla svůj vlastní klan. Ale nemá do něj nikoho. No spíše její krev je moc cená na to aby s ni plýtvala. Takže nikdo není hoden její krve. Ano její krev je mocná ale Kain více. Miriam je nádherná dívka. Lili ji musí mít jinak se dá asi lovcům. Její láska Rawei je mrtvý toho lovci před třista lety dostali ale Miriam ji nikdo nesmí vzít jinak to dopadne dost špatně pro všechny. Lili když hrábne tak je v šílenství nezastavitelná a nezničitelná. Miriam... Ach Miriam... Lásko...Povzdechla si Lili... Nosila ji rudé růže... A skládala ji verše a písně a pak ji pod oknem při měsíčním svitu hrála na housle... Melodii lásky... Ale i zoufalství... Miriam ji ovšem prý chtěla, ale neřekla ji nic, ale její nejlepší kamarádce ano... Je měsíc lovce a Lili s Coraline šli na lov lidí...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement